Project Description

Apartament dwupokojowy
z zadaszonym tarasem

Apartament posiada taras
z widokiem na dziedziniec

Główna sypialnia wraz z łazienką ma powierzchnię 21,10 m2, natomiast sypialnia dodatkowa – 9,7 m2. W obydwu pomieszczeniach istnieje możliwość rozłączenia łóżek. Małżeńskie łóże o powierzchni 160 cm możemy zastąpić dwoma mniejszymi łóżkami o powierzchni 80 cm. Sprawia to, że apartament ten jest atrakcyjnym miejscem dla osób, które odwiedzają nas większą grupą lecz chcą jednak zachować odrobinę intymności 

Apartament mieści się na pierwszym piętrze, a z tarasu możemy podziwiać dziedziniec hotelu. Na tarasie można oczywiście zrelaksować się przy porannej kawie. Pokój jest klimatyzowany z ogrzewaniem podłogowym, a dodatkowo stale monitorujemy temperaturę oraz wilgotność powietrza.

O dodatkowe odprężenie podczas pobytu u Nas zadbaliśmy wykonując dla Państwa najlepszej jakości łóżka. Są one wyposażone w materac bonelowy dziewięciostrefowy o podwyższonym komforcie snu.

Dla Państwa potrzeb dostosowaliśmy łazienkę, która wyposażona jest w kabinę prysznicową z odejściem ściennym oraz suszarkę hotelową. Dodatkowo zapewniamy ręczniki, szlafroki oraz kapcie.

Jest dla nas rzeczą niezwykle ważną, aby naszym gościom niczego nie zabrakło, dlatego dodatkowo wyposażamy nasze pokoje w mini – bary, sejf oraz dostęp do sieci Wi-Fi i TV.

Zarezerwuj

Złóż rezerwację za pomocą formularza online na naszej stronie.

Formularz rezerwacji

Zarezerwuj

Cennik

Sprawdź aktualny cennik pokoi i apartamentów.

Cennik wynajmu

Cennik