Project Description

Dwuosobowy apartament
idealne miejsce dla pary

Apartament posiada taras
z widokiem na dziedziniec

Wszystkie pokoje w naszym obiekcie są klimatyzowane, a także ogrzewane poprzez system ogrzewania podłogowego. Stale monitorujemy temperaturę oraz poziom wilgotności. Każdy z nich wyposażony jest w łóżka kontynentalne z materacem bonelowym dziewięciostrefowym o bardzo wysokim komforcie snu. Dzięki czemu nasi goście budzą się odprężeni i wypoczęci co jest dla Nas niezwykle ważne. Powierzchnia łóżka wynosi 160 cm. Istnieje także możliwość rozsunięcia go i podzielenia na dwa osobne o powierzchni 80 cm. Dodatkowo w pokoju umieszczona jest sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku, a jego łączna powierzchnia wraz z łazienką wynosi 26 m2. Dodatkowo pokój posiada taras z widokiem na dziedziniec. Jego powierzchnia to – 6,40 m2. Taras jest zadaszony i wyposażony w stolik i krzesła, gdzie możemy się napić aromatycznej, porannej kawy

Łazienka z kabiną prysznicową dodatkowo wyposażona w suszarkę hotelową. Każdy z gości otrzymuje ręcznik, szlafrok oraz kapcie.

Nasze pokoje i apartamenty wyposażyliśmy w sejfy, aby Nasi goście mogli czuć się bezpiecznie. Dodatkowo umieściliśmy w nich mini-bary z dostępem do zimnych napoi. A dla ciekawych świata w każdym pokoju umieściliśmy TV oraz umożliwiliśmy korzystanie z sieci WI-FI.

Zarezerwuj

Złóż rezerwację za pomocą formularza online na naszej stronie.

Formularz rezerwacji

Zarezerwuj

Cennik

Sprawdź aktualny cennik pokoi i apartamentów.

Cennik wynajmu

Cennik