Rezydencja Mazury - pokoje i apartamenty blisko natury, nowocześnie i komfortowo

Tworząc to miejsce dokładnie myśleliśmy o każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Nasi goście są dla Nas najważniejsi dlatego wyposażyliśmy Rezydencję we wszelkie możliwe udogodnienia właśnie dla Was. Stworzyliśmy miejsce bliskie natury, a jednocześnie nowoczesne i komfortowe.

Położenie i okolica

Budynek położony jest w na obrzeżach miasta Mrągowo w cichej i malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem nieopodal centrum Mrągowa.

Jest to miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i kontakt z naturą. Krajobraz Rezydencji Mazury u jest niesamowity. Widok zachodu słońca, który będziecie mogli zobaczyć na tle mazurskiego jeziora będzie z pewnością widokiem, którego nigdy nie zapomnicie.

Wyposażenie i atrakcje

Zadbaliśmy o to abyście mieli dostęp do wszystkiego co jest niezbędne. Wyposażyliśmy nasz obiekt w system kart dzięki którym możecie otworzyć swój pokój lub zapłacić nią w barze. Na terenie Rezydencji obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla Waszego bezpieczeństwa zainstalowaliśmy  również system monitorujący oraz czujkę dymu.

Nasz obiekt posiada własną restaurację, gdzie będziecie mogli zjeść posiłek czy napić się herbaty z widokiem na jedno z mazurskich jezior.

Nie zapomnieliśmy także o miejscu gdzie będziecie mogli się całkowicie odprężyć i zrelaksować. Stworzyliśmy dla Was strefę relaksu z dostępem do sauny, jaccuzi oraz basenu wewnętrznego. Natomiast dla miłośników relaksu na łonie natury zbudowaliśmy basen zewnętrzny z dostępem do leżaków plażowych. Tam możecie się odprężyć z widokiem na piękne jezioro „Kociołek”.